Referenties

Hier vindt u een selectie van onze klanten.

Gezondheidszorg

Buurtzorg Nederland http://www.buurtzorgnederland.nl
Lead Pharma Holding http://www.leadpharma.com/
Medisch Spectrum Twente (MST) http://www.mst.nl
Oogheelkunde Zonnestraal Oost Nederland BV http://www.oogziekenhuiszonnestraal.nl
Riso Radiotherapie http://www.risoweb.nl
Roessingh Research and Development http://www.rrd.nl
Saxenburgh Groep http://www.sxb.nl

De Saxenburgh Groep levert diensten op het gebied van wonen, welzijn en zorg in Noord-Overijssel en Drenthe. Het ziekenhuis, de poliklinieken en alle zorglocaties zijn gekoppeld door middel van een NDIX-glasvezelverbinding. De centraal en digitaal opgeslagen dossiers kunnen door de artsen, apotheek en verzorgenden vanaf elke locatie worden opgevraagd. Dat geeft een compleet beeld van de patiënt of oudere en zorgt ervoor dat er efficiënter gewerkt kan worden. Klik hier voor de hele klantcase.

Stichting Zorg Adullam http://www.adullamzorg.nl/

Industrie

Aboma B.V. http://www.aboma.nl
Akapp-Stemmann B.V. http://www.akapp.com
Anton Uhlenbrock GmbH http://www.uhlenbrock.org
B&C International B.V. http://www.bece.com
BOA Recycling Equipment BV http://www.boarecycling.nl/
B.V. Twentsche Kabelfabriek (TKF) http://www.tkf.nl
Carrosseriefabriek Harderwijk BV http://www.carhar.nl
Celectric B.V. http://www.celectric.eu
Confectiefabriek de Berkel B.V. http://www.deberkel.nl
Cuppers Carrosserieen B.V. http://www.cuppers.nl
De Nooij Groep http://www.denooij.nl
DJM IPAS Technologies http://www.djm.nl
Drukkerij Wedding B.V. http://www.drukkerijwedding.nl
Eisen + Baustahl, Hubert Pohlmann GmbH & Co.KG www.stahl-pohlmann.info
Flexiforce B.V. http://www.flexiforce.com
Goelst NL bv http://www.goelst.nl
Heerbaart Jongman Metaal B.V. http://www.heerbaart.nl
H.H.J. Poorthuis B.V. http://www.poorthuis.nl
Hülsta-werke Hüls GmbH & Co. KG http://www.huelsta.de
Jansen Machinefabriek en Konstruktiebedrijf http://www.jpe.org
Johma Salades B.V. http://www.johma.nl
Jonker Elektrotechnische Bedrijfsautomatisering B.V. http://www.jonker.nl
Kaak Nederland B.V. http://www.kaakgroep.nl
Kolmer Elektromotoren http://www.kolmer.nl
Koninklijke BDU Holding B.V. http://www.bdu.nl
Lamex Food BV http://www.lamexfoods.nl
Leco Werke GmbH http://www.leco-werke.de
Moxba-Metrex B.V. http://www.moxba.com
Noordgastransport B.V. http://www.noordgastransport.nl/

De bedrijfslocatie van Noordgastransport B.V. in Uithuizen ligt ver van de dichtstbijzijnde glasvezelverbinding. Om het bedrijf toch op NDIX te kunnen aansluiten is in samenwerking met Rodin Connect een straalverbinding gerealiseerd vanuit de NDIX-locatie in Eemshaven bij Groningen Seaports. De verbinding heeft een eigen frequentie, waardoor gegarandeerd kan worden dat er geen storingen door interferentie optreden. Kees Mark, locatiedirecteur van Noordgastransport B.V. is blij met de aansluiting: “Wij hebben in deze samenwerking een goede partij gevonden die ons op ICT-gebied weer aansluit bij de laatste stand der techniek”.

REINÆRDT Deuren b.v. http://www.reinaerdt.nl
Sekisui Plastics Europe B.V. http://www.sekisuiplastics.com
Soli Clean BV http://www.soliclean.nl
Staalkat Internationaal B.V. http://www.staalkat.com/
Technische Handelsonderneming Veltink B.V. http://www.veltink-vroomshoop.nl
Ultrapolymers B.V. http://www.ultrapolymers.com
Unipro B.V. http://www.unipro.nl
Van Merksteijn International http://www.van-merksteijn.nl/nl/
Vivochem B.V. http://www.vivochem.nl
Webasto Product International NL B.V. http://www.webasto.nl
Wolters Kunststoffen/Automotive B.V. http://www.wolterseurope..com
Wouter Witzel EuroValve http://www.ww.eurovalve.nl

Onderwijs

Basisbibliotheek Achterhoekse Poort http://www.achterhoeksepoort.nl
Baudartius College http://www.baudartius.nl
Bibliotheek Oost Achterhoek http://www.oostachterhoek.nl
Bonhoeffer College http://www.bc-enschede.nl
De Onderwijsspecialisten http://www.deonderwijsspecialisten.nl
De Waerdenborch http://www.waerdenborch.nl
Dorenweerd College http://www.dorenweerd.nl
Graafschap College http://www.graafschapcollege.nl
Groevenbeek College http://www.groevenbeek.nl
Het Assink Lyceum http://www.hetassink.nl
Het Stedelijk Lyceum http://www.hetstedelijk.nl
Isendoorn College http://www.isendoorn.nl
Onderwijsgemeenschap Venlo & Omstreken http://www.ogvo.nl

Onderwijsgemeenschap Venlo & Omstreken (OGVO) voorziet met hun NDIX-aansluiting ruimschoots in de internetbehoeften van de huidige 6000 leerlingen en 650 medewerkers. De drie locaties en het bestuursgebouw hebben de beschikking over een glasvezelverbinding, met daaroverheen een supersnelle internetverbinding van 1Gbit. De verbinding is niet alleen snel, het werkt ook efficiënt. Alle data worden namelijk centraal opgeslagen en zijn vanuit elke locatie op te vragen. Klik hier voor de hele klantcase.

Openbare Bibliotheek Enschede http://www.obenschede.nl
OVD Groep B.V. http://www.ovd.nl
Pieter Zandt Scholengemeenschap http://www.pieterzandt.nl
Regionale Scholengemeenschap Pantarijn http://www.pantarijn.nl
Saxion Hogescholen http://www.saxion.nl
Scholengemeenschap Twickel http://www.sgtwickel.nl
Scholengroep Rijk van Nijmegen http://www.sgrvn.nl
Stichting AOC Oost Nederland http://www.aoc-oost.nl
Stichting de Passie http://www.passie.net
Stichting ZML Noordoostbrabant http://www.zmlnoordoostbrabant.nl
Universiteit Twente http://www.utwente.nl
Wirtschaftsschulen Steinfurt Berufskolleg mit Beruflichem Gymnasium http://www.wirtschaftsschulensteinfurt.de

Overheid

De Regioring Twente, zo heet de glasvezelverbinding die de Regio Twente, waarmee NDIX een groeiend aantal Twentse gemeenten, hulpdiensten en brandweer- en politiekorpsen met elkaar verbindt. Het is een crisisbestendige verbinding, waardoor onderlinge communicatie mogelijk blijft, ook als de reguliere nutsvoorzieningen uitvallen. De verbinding is van levensbelang bij calamiteiten en daarnaast heel praktisch, doordat de afzonderlijke deelnemers onder andere in het kader van efficiëntie veel meer met elkaar samenwerken dan in het verleden. Klik hier voor de hele klantcase.

Gemeente Doetinchem http://www.doetinchem.nl
Gemeente Harderwijk http://www.harderwijk.nl
Gemeente Hof van Twente http://www.hofvantwente.nl/
Gemeente Nunspeet http://www.nunspeet.nl
Gemeente Oost Gelre http://www.oostgelre.nl
Gemeente Zwolle http://www.zwolle.nl
Parkeerbedrijf Enschede http://www.enschede.nl

Parkeerbedrijf Enschede is de gemeente-afdeling die alles regelt rondom betaald parkeren in de binnenstad van Enschede. NDIX heeft voor het parkeerbedrijf een glasvezelnetwerk gerealiseerd dat de parkeergarages en fietsenstallingen in de stad met elkaar verbindt. De verbindingen worden gebruikt voor de parkeer- en betaalsystemen en om camerabeelden centraal te kunnen bekijken. “We kunnen niet meer zonder een stabiel netwerk” zegt Timo Kemerink op Schiphorst, Manager Off-Street Parking bij Parkeerbedrijf Enschede. “Via het netwerk worden alle camerabeelden bekeken en opgeslagen en ook ons parkeersysteem, de betalingen en de intercom lopen erover”. Lees hier verder

Regio Noord-Veluwe http://www.regionoordveluwe.nl
Stadt Greven http://www.greven.net
Stadtwerke Steinfurt GmbH http://www.swst.de

Telecommunicatie

1KEY ICT Solutions http://www.1key.nl
Autena Marine http://www.autena.nl
Bandwidth Partner http://www.bwpartner.nl
Breedband Nederland http://www.breedbandnederland.nl
BrixCRM B.V. http://www.brixcrm.nl
BSC ICT Concepts & Services B.V. http://www.bsc-ict.nl
CAI Harderwijk http://www.caihwk.nl
Change to comm. B.V. http://www.changetocomm.nl
CRM Partners B.V. http://www.crmpartners.nl
CTS Netwerkbeheer B.V. http://www.cts-it.nl
DataVisual Netwerk http://www.datavisual.nl
Dekatel Nederland B.V. http://www.dekatel.nl
Foppen ICT
Frontis B.V. http://www.frontis.nl
Hype Automatisering http://www.hype.nl
Infopact Netwerkdiensten http://www.infopact.nl
Intronics B.V. http://www.intronics.nl
Inventflow b.v. http://www.inventflow.nl
ITB-Kwadraat BV http://www.itb-kwadaat.nl
Kieback & Peter Nederland B.V. http://www.kieback-peter.nl
Kliksafe B.V. http://www.kliksafe.nl
KNNS Business Solutions http://www.knns.nl
Loohuis Installatietechnieken B.V. Fleringen http://www.loohuis.nl
Matrix PC B.V. http://www.matrixpc.nl
microPLAN GmbH http://www.microplan.de
Overijsselse Bibliotheekdiensten (OBD) http://www.obd.nl
Piramide ICT Services http://www.piramide.nl
Qonnected B.V. http://www.qonnected.nl
Ridder Datasystems http://www.ridder.nl
Solcon Internetdiensten B.V. http://www.solcon.nl
SpeakUp B.V. http://www.speakup.nl
Syscon GmbH http://www.syscon.biz

Sören Korf, directeur van ICT-aanbieder Syscon is erg tevreden met de mogelijkheden die de samenwerking met NDIX hem biedt: “Op de digitale marktplaats van NDIX kunnen we zowel diensten als Internet-Traffic tegen aantrekkelijke voorwaarden bij meerdere aanbieders afnemen, als zelf onze ICT-diensten via het NDIX-netwerk aanbieden. Bovendien kunnen we door middel van flexibel in te richten VLAN’s de dienstverlening optimaal over onze aangesloten vestigingen verdelen”. Syscon heeft inmiddels twee vestigingen op NDIX aangesloten en zal dit in de toekomst verder uitbreiden.

tkrz Stadtwerke GmbH http://www.tkrz.de
TriNed B.V. http://www.trined.nl
TWS networkconcepts http://www.twsnetworks.com
Van Dijk Educatie http://www.vandijk.nl
Vtel telecom http://www.vtel.nl
Welnet Automatisering & Webdevelopment http://www.welnet.nl
Windonet B.V. http://www.windonet.nl
Xcellent Automatisering B.V. http://www.xcellent.nl
Xenion Software Development http://www.xenion.nl
Your Fiber B.V. http://www.yourfiber.nl

Transport en logistiek

Beijer Transport en Logistics BV http://www.beijer-logistics.nl
Jos Dusseldorp Transport http://www.josdusseldorp.nl
Noordendorp Transport B.V. http://www.noordendorp.nl
Rigterink Logistik GmbH & Co. KG http://www.rigterink.com
Waaijenberg Verhuizers B.V. http://www.waaijenberg.nl

Zakelijke dienstverlening

Bouman Industrial Solutions B.V. http://www.bouman-is.com
Burg Service B.V. http://www.burgservice.nl
Damaico GmbH & Co. KG http://www.damaico.de
DB Properties B.V. http://www.dbgroup.nl
Doetam www.doetam.nl
Flish Uitzendtalent http://www.flish.nl
Grondverzetbedrijf Van Werven B.V. http://www.vanwerven.nl
Hagemans Vastgoedonderhoud BV http://www.hagemans.nl
Hassink Drukkers B.V. http://www.hassink.nl
Het Notarieel Deventer B.V. http://www.hetnotarieel.nl
iQOUNT adviseurs & accountants http://www.iqount.nl
Linde Notarissen BV http://www.lindenotarissen.nl
Maser Engineering http://www.maser.nl
Mateboer, Meester & Kuiper http://www.mkkampen.nl
NykampNyboerCorporate BV http://www.nykampnyboer.com
Sanger IBCT BV http://www.sanger-ibct.nl
Slag bij Almelo Marketingcommunicatie http://www.slagbijalmelo.nl
Soppe Gundelach Witbreuk advocaten http://www.soppegw.nl
SOV Concept en Vormgeving http://www.sov.nl
Steentjes Wolters en Mulder Advocaten http://www.steentjeswoltersmulder.nl
Stichting Parkmanagement Deventer http://www.bedrijvenparkdeventer.nl
Tekstwerk.com http://www.tekstwerk.com
Ten Kate Huizinga http://www.tenkatehuizinga.nl
Van de Beek Schildersbedrijf http://www.rvdbeek.nl
Waterkracht B.V. http://www.waterkracht.nl
Westeneng Accountants en Adviseurs http://www.westeneng.nl

Overig

Aan de Stegge Bouw en Werktuigbouw http://www.aandestegge.org
Aleman-Bouw Beheer B.V. http://www.grootheest.nl
Autobedrijf Kormelink B.V. http://www.kormelink.nl
Auto Bleeker Oldenzaal B.V. http://www.bleekergroep.nl
Bakkerij W. Wiltink http://www.bakkerwiltink.nl/
Bedrijventerrein Josink Es http://www.parkmanagementjosinkes.nl/

Op bedrijventerrein Josink Es te Enschede zijn de ondernemers aangesloten op de digitale marktplaats van NDIX en volgens parkmanager Mark van Mast tot volle tevredenheid. “Al tijdens de ontwikkeling van het park in 2004 zou rekening worden gehouden met verbinding via glasvezel, maar dat is toen niet gerealiseerd. Zo waren de eerste bedrijven aangewezen op ADSL, maar de capaciteit van dat type verbinding voldeed al snel niet meer. Wil je camerabewaking via internet, dan heb je snel internet nodig. Mede dankzij NDIX ligt er nu een glasvezelkabel van minimaal 100 Mbit per bedrijf, voor Josink Es een echt ‘unique selling point’. Aangesloten bedrijven hebben nu maximale vrijheid in hun keuze voor ICT-diensten.” Lees hier verder

Bouwbedrijf Wijlens B.V. http://www.wijlens-bouw.nl
Brinky Beheer http://www.brinky.com/
Bruil Groep Services B.V. http://www.bruil.nl
Camping De Oldemeyer http://www.oldemeyer.nl
Deelgenoten Galileilaan 23
De Zuivelhoeve Heksenkaas BV http://www.zuivelhoeve-winkels.nl
Dierenkliniek Den Ham http://www.dierenkliniekdenham.nl
Dijkhuis Aannemersbedrijf BV http://www.dijkhuis.nu/
East Side Productions B.V. http://www.eastside.nl
G. van Beek & Zn. Groep http://www.gvanbeekenzn.nl
Haprekon Bouwsystemen B.V. http://www.haprekon.nl
Hellebrekers Technieken http://www.hellebrekers.nl
Hescon B.V. http://www.hescon.nl
Hotel en Congrescentrum De Reehorst http://www.reehorst.nl
Kleventa B.V. http://www.kleventa.nl
Langezaal Nederland B.V. http://www.langezaal.eu
Lesli Living B.V. http://www.lesliliving.nl/
Marku Bouw B.V. http://www.marku.nl
Marree Bouw & Techniek B.V. http://www.marree.nl
Nino-Sanierungs-und Entwicklungsgesellschaft mbH http://www.nino-seg.de
Novicon Beheer B.V. http://www.novicon.nl
Omnia Wonen Harderwijk http://www.omniawonen.nl
Plantion B.V. http://plantion.nl
Poppodium Metropool http://www.metropool.nl
RWB Water Services B.V. http://www.rwbwaterservices.nl
SES Nederland B.V. http://www.ses.nl
Stichting Kulturhus de Klaampe http://www.klaampe.nl
Ten Brinke Groep http://www.tenbrinke.com
TFG Holding B.V.
Timmerhuis Groep Vriezenveen http://www.timmerhuisgroep.nl
TReNT Infrastructuur B.V. http://www.trentglasvezel.nl
Twente Milieu N.V. http://www.twentemilieu.nl
Van Aalderen Banden/ Autostyling BV http://www.vanaalderenbanden.nl
Van Raam Aalten B.V. http://www.vanraam.nl
VB Air Suspension B.V. http://www.vbairsuspension.nl
Wassink Autobedrijf B.V. http://www.wassinkopgenoort.nl
Wijbenga B.V. http://www.wijbenga.nl
Winkels Installatietechniek B.V. http://www.winkelstechniek.nl
Witte van Moort BV http://www.wvm.nl
Witzand Holding B.V. http://www.witzand.nl
Woningstichting Beter Wonen Vechtdal http://www.beterwonenvechtdal.nl